Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Нов продукт
2106 Артикул бр.
Предупреждение: последен брой в наличност!
Дата на наличност:
| ДАМСКИ МЕНСТРУАЛНИ БАНСКИ КОСТЮМИ | ||
| РАЗМЕР | ОБИКОЛКА НА ХАНША (CM) | OBVOD BOKŮ (CM) |
|---|---|---|
| 2XS | 61 | 84-86 |
| XS | 66 | 89-91 |
| S | 71 | 94-96 |
| M | 76 | 99-101 |
| L | 81 | 104-106 |
| XL | 86 | 109-111 |
| XXL | 91 | 114-116 |
| 3XL | 99 | 119-124 |
| 4XL | 107 | 127-132 |
| 5XL | 115 | 135-140 |
| 6XL | 123 | 143-148 |
|
✅ безплатна доставкадоставка от 4,50 € |
✅ доставка на следващия ден |
✅ 30 дни за безплатно връщане |
✅ 99 % доволни клиенти |
✅ над 150 000 продукта в наличност и на страхотни цени |
✅ безплатна доставка от 55,00 € |
|
✅ прозрачна цена Най-ниската цена за последните 30 дни е 26,94 € Отстъпките се изчисляват от оригиналната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да не пропуснете нито една отстъпка? Абонирайте се за бюлетина в края на страницата. |

| Модел/ка | висока 175 см, тежи 61 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | найлон |
| Състав | 80 % найлон, 20 % еластан |
| Вътрешен слой за допир | синтетично влакно |
| Цвят на слоя за допир | черна |
| Гума | класическа |
| Пране | 30°C |
| Гладене | не |
| Сушилня | не |
| Вносител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473281227 |
Чудите се как всъщност работят и дали наистина можете да разчитате на тях?В нашата блог статия ще намерите много причини, защо менструалните бански костюми са чудесен избор за водни забавления и релакс край басейна или на плажа.Отговаряме на често задавани въпроси и даваме съвети как да изберете най-подходящите именно за Вас.
Обичате водата и плуването?Не се ограничавайте дори по време на вашите дни!Менструалните бански костюми Pietro Filipi ви осигуряват надеждна защита, независимо дали се отправяте към басейна, на плажа или на море.Благодарение на надеждния абсорбиращ слой ще се чувствате комфортно и безопасно дори при водни забавления.
Състав:
Чешката марка Pietro Filipi има добро име и дълга традиция при нас.В миналото можехте да намерите при нея формално облекло за работа и свободно време, а сега марката се фокусира основно върху бельо за модерни жени и мъже.Менструалните бикини и бански костюми са естествено разширение на асортимента.Приятните материали и качествената изработка поставят менструалните бански костюми Pietro Filipi редом до известни марки и определено няма да ви разочароват.
Съвет:Грижата за менструалните бански костюми и бикини не е трудна, но ако нямате опит с тях, може да имате различни въпроси.Затова събрахме всички наши съвети за тяхната поддръжка в подробна статия.
| Модел/ка | висока 175 см, тежи 61 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | найлон |
| Състав | 80 % найлон, 20 % еластан |
| Вътрешен слой за допир | синтетично влакно |
| Цвят на слоя за допир | черна |
| Гума | класическа |
| Пране | 30°C |
| Гладене | не |
| Сушилня | не |
| Вносител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473281227 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky pro normální menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci. Spodní díl má černou barvu, horní je oboustranný - dvoubarevný.
Jednodílné menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci. Černá barva.
Jednodílné menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci, vhodné i při inkontinenci. Černá barva.
Jednodílné dívčí menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci. Černá barva.
Menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci. Spodní díl má černou barvu, horní je oboustranný - dvoubarevný.
Внимателно избираме продукти, на които може да се разчита
За вас и за околната среда
Възможност за връщане до 30 дни
100 % продукти на склад