Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Нов продукт
6 Артикул бр.
Предупреждение: последен брой в наличност!
Дата на наличност:
| ДАМСКИ БИКИНИ | ||
| РАЗМЕР | ОБИКОЛКА НА ТАЛИЯТА (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 60-70 | 29 |
| M | 70-80 | 30,5 |
| L | 80-90 | 35,5 |
| XL | 90-100 | 37 |
| XXL | 100-115 | 39 |
✅ 5,28 € за брой |
|
✅ безплатна доставкадоставка от 4,50 € |
✅ доставка на следващия ден |
✅ 30 дни за безплатно връщане |
✅ 99 % доволни клиенти |
✅ над 150 000 продукта в наличност и на страхотни цени |
✅ безплатна доставка от 55,00 € |
|
✅ прозрачна цена Най-ниската цена за последните 30 дни е 15,83 € Отстъпките се изчисляват от оригиналната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да не пропуснете нито една отстъпка? Абонирайте се за бюлетина в края на страницата. |

| Модел/ка | висока 160 см, тежи 47 кг и носи размер S |
|---|---|
| Материал | памук |
| Състав | 95 % памук, 5 % еластан |
| Вътрешен слой за допир | памучно трико |
| Гума | класическа |
| Пране | 40°C |
| Гладене | да |
| Сушилня | не |
| Вносител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473206435 |
| Модел/ка | висока 160 см, тежи 47 кг и носи размер S |
|---|---|
| Материал | памук |
| Състав | 95 % памук, 5 % еластан |
| Вътрешен слой за допир | памучно трико |
| Гума | класическа |
| Пране | 40°C |
| Гладене | да |
| Сушилня | не |
| Вносител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473206435 |
390 хора купиха
Чуждоезиковите рецензии са преведени с помощта на преводач DeepL.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Най-полезни
Най-нови
Най-стари
Чешка Република
3PACK дамски бикини Nedeto black (3NK01) - Размер : L
Поръчах размер L. За съжаление, трябваше да поръчам по-голям размер.
175 см, 67 кг
Чешка Република
Гащи
Препоръчвам, качествен материал, бърза доставка
Чешка Република
черни бикини
Приятен материал, пасва перфектно
Чешка Република
Черни бикини Nedeto
Класически бикини, препоръчвам
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Bezešvé kalhotky pro běžné nošení. Díky dotykovce z merina budete v suchu, i když se zpotíte nebo máte silnou ovulaci.
Внимателно избираме продукти, на които може да се разчита
За вас и за околната среда
Възможност за връщане до 30 дни
100 % продукти на склад