Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Нов продукт
512 Артикул бр.
Предупреждение: последен брой в наличност!
Дата на наличност:
| PIETRO FILIPI | |
| ДАМСКИ МЕНСТРУАЛНИ БИКИНИ | |
| РАЗМЕР | ОБИКОЛКА НА ХАНША (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ безплатна доставкадоставка от 4,50 € |
✅ доставка на следващия ден |
✅ 30 дни за безплатно връщане |
✅ 99 % доволни клиенти |
✅ над 150 000 продукта в наличност и на страхотни цени |
✅ безплатна доставка от 55,00 € |
|
✅ прозрачна цена Най-ниската цена за последните 30 дни е 21,78 € Отстъпките се изчисляват от оригиналната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да не пропуснете нито една отстъпка? Абонирайте се за бюлетина в края на страницата. |

| Модел/ка | висока 175 см, тежи 51 кг и носи размер S |
|---|---|
| Материал | Вискоза (от бамбукова целулоза) |
| Състав | 95 % вискоза (от бамбукова целулоза), 5 % еластан |
| Вътрешен слой за допир | мериносова вълна |
| Цвят на слоя за допир | черна |
| Гума | тъкана |
| Пране | 30°C |
| Гладене | не |
| Сушилня | не |
| Вносител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228901 |
Удобните менструални бикини с класическа кройка са подходящи за ежедневно носене при средно силна менструация.Подарете си усещане за сигурност и сухота благодарение на мерино вълната в абсорбиращия слой.
Винаги разглеждайте таблицата с размери на всяка марка и избирайте според нея.Менструалните бикини имат различна абсорбция – уверете се, че купувате правилните.Някои функционират само като застраховка, някои са подходящи и за силна менструация (Как да изберете менструални бикини).
Състав:
Произведено в Турция.
Повече информация ще намерите в статията Как да се грижите за менструалните бикини.
Първоначално чешката марка Pietro Filipi шиеше предимно бизнес облекло, което заради стила и качеството си беше предпочитано не само от чешки, но и от чуждестранни клиенти.Добрата репутация на марката е все още в съзнанието на хората и до днес.Бельото на Pietro Filipi продължава традицията на качествени продукти с модерен дизайн.
| Модел/ка | висока 175 см, тежи 51 кг и носи размер S |
|---|---|
| Материал | Вискоза (от бамбукова целулоза) |
| Състав | 95 % вискоза (от бамбукова целулоза), 5 % еластан |
| Вътрешен слой за допир | мериносова вълна |
| Цвят на слоя за допир | черна |
| Гума | тъкана |
| Пране | 30°C |
| Гладене | не |
| Сушилня | не |
| Вносител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228901 |
478 хора купиха
Чуждоезиковите рецензии са преведени с помощта на преводач DeepL.
| 5 |
|
11x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Най-полезни
Най-нови
Най-стари
Чешка Република
Úžasné menstruační kalhotky
Mnohem lepší, než vložky nebo tampony
Чешка Република
Менструални бикини PF
Бях много доволна, от всички бикини MS, които имам у дома, те наистина са най-дишащите, меки и удобни. Никъде не ме притискат.
Чешка Република
Препоръчвам го!
Бикините са удобни и ми харесва, че са устойчиви. Те изпълняват определена функция и ми помагат да живея по-екологично. Поддръжката е много лесна. Мисля, че това е готина концепция и се радвам, че все повече компании в страната се занимават с това.
Чешка Република
Менструални бикини
Бях много доволна от панталона, обикновено нося панталони с различна кройка, но тази по-висока кройка изобщо не ме притесняваше в комбинация с елегантния стил, а напротив - смятах, че ми отива. Що се отнася до качеството, също бях приятно изненадана. С други бикини съм установявала, че след известно време не се чувствам 100% суха, а с PF това не се случи. Материалът е наистина страхотен!
Чешка Република
Препоръчвам
Бикините са страхотни, най-много ми харесва материалът и по-високата талия :)
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc. Černá barva.
Krajkou zdobené menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Внимателно избираме продукти, на които може да се разчита
За вас и за околната среда
Възможност за връщане до 30 дни
100 % продукти на склад