Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Нов продукт
35 Артикул бр.
Предупреждение: последен брой в наличност!
Дата на наличност:
| NEDETO | |
| ДАМСКИ МЕНСТРУАЛНИ БИКИНИ | |
| РАЗМЕР | ОБИКОЛКА НА ХАНША (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
✅ 26,44 € за брой |
|
✅ безплатна доставкадоставка от 0 |
✅ доставка на следващия ден |
✅ 30 дни за безплатно връщане |
✅ 99 % доволни клиенти |
✅ над 150 000 продукта в наличност и на страхотни цени |
|
✅ прозрачна цена Най-ниската цена за последните 30 дни е 79,30 € Отстъпките се изчисляват от оригиналната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да не пропуснете нито една отстъпка? Абонирайте се за бюлетина в края на страницата. |

| Модел/ка | висока 160 см, тежи 47 кг и носи размер S |
|---|---|
| Материал | памучно трико |
| Вътрешен слой за допир | памучно трико |
| Цвят на слоя за допир | черна |
| Гума | класическа |
| Пране | 40°C |
| Гладене | не |
| Сушилня | не |
| Вносител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229854 |
Практичен троен пакет менструални бикини от чешката марка Nedeto, които ще използвате за ежедневно носене при средна и силна менструация, както и като надеждна защита през нощта.
Пакетът съдържа три менструални бикини Nedeto с различна абсорбция:
Винаги разглеждайте таблицата с размери на всяка марка и избирайте според нея.Менструалните бикини имат различна абсорбция – уверете се, че купувате правилните.Някои служат само като защита, други са подходящи и за силна менструация (Как да изберете менструални бикини).
Състав:
Произведено в Турция
Допълнителна информация ще намерите в статията Как да се грижите за менструалните бикини.
Чешката марка бельо Nedeto предлага качествено памучно бельо в неутрални цветове за мъже и жени.Техните дамски бикини, боксерки и широки боксерки предлагат комфорт и са идеални не само за ежедневното пътуване до работа, но са подходящи и за спорт или обратно за почивка у дома.Материалът е най-качественият памук с еластан, който се адаптира отлично към различни фигури.Широките боксерки и бикините от марката Nedeto имат по-прилепнала кройка, но същевременно осигуряват достатъчно свобода.
Асортиментът на Nedeto включва дамски бикини и сутиени, мъжки боксерки и чорапи – и ново също абсорбиращи менструални бикини!Всичко се произвежда в Турция, където собствениците на марката редовно пътуват, за да следят качеството.Акцентът е поставен предимно върху приятните материали и безупречната изработка, за да могат клиентите да се насладят на луксозно бельо на страхотна цена.
| Модел/ка | висока 160 см, тежи 47 кг и носи размер S |
|---|---|
| Материал | памучно трико |
| Вътрешен слой за допир | памучно трико |
| Цвят на слоя за допир | черна |
| Гума | класическа |
| Пране | 40°C |
| Гладене | не |
| Сушилня | не |
| Вносител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229854 |
416 хора купиха
Чуждоезиковите рецензии са преведени с помощта на преводач DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Най-полезни
Най-нови
Най-стари
Чешка Република
Недето
супер цена/качество
Чешка Република
Бикини Nedeto
Перфектна, повторна покупка
Чешка Република
Недето
много хубаво да се погледне, добър материал
Чешка Република
Гащи
Бикините се вписват перфектно, хубав материал, определено ще купя още!
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc. Černá barva.
Krajkou zdobené menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Внимателно избираме продукти, на които може да се разчита
За вас и за околната среда
Възможност за връщане до 30 дни
100 % продукти на склад