Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Нов продукт
294 Артикул бр.
Предупреждение: последен брой в наличност!
Дата на наличност:
| STYX - МЪЖЕ | ||
| БОКСЕРКИ / СЛИПОВЕ | ||
| РАЗМЕР | ОБИКОЛКА НА ТАЛИЯТА (CM) | НЕНАТЕГНАТО СЪСТОЯНИЕ (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
✅ безплатна доставкадоставка от 4,50 € |
✅ доставка на следващия ден |
✅ 30 дни за безплатно връщане |
✅ 99 % доволни клиенти |
✅ над 150 000 продукта в наличност и на страхотни цени |
✅ безплатна доставка от 55,00 € |
|
✅ прозрачна цена Най-ниската цена за последните 30 дни е 17,02 € Отстъпките се изчисляват от оригиналната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да не пропуснете нито една отстъпка? Абонирайте се за бюлетина в края на страницата. |

| Модел/ка | висок 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук, модал |
| Състав | 47 % памук, 47 % модал, 6% еластан |
| Гума | тъкана |
| Крачоли | по-дълго |
| Пране | 30°C |
| Гладене | да |
| Сушилня | не |
| Произведено в ЧР | да |
| Вносител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008250479 |
| Модел/ка | висок 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук, модал |
| Състав | 47 % памук, 47 % модал, 6% еластан |
| Гума | тъкана |
| Крачоли | по-дълго |
| Пране | 30°C |
| Гладене | да |
| Сушилня | не |
| Произведено в ЧР | да |
| Вносител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008250479 |
432 хора купиха
Чуждоезиковите рецензии са преведени с помощта на преводач DeepL.
| 5 |
|
14x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Най-полезни
Най-нови
Най-стари
Чешка Република
Препоръчвам
Имате моята препоръка, опитах ги и те са просто страхотни.
Чешка Република
Дълъг спортен каучук Styx
Много удобен материал, който се адаптира към обиколката на бедрата. Бикините могат да бъдат още по-дълги.
Чешка Република
Къси панталони
Качество и супер продукт
Чешка Република
Доказани страхотни боксерки в красиви цветове. Купувам редовно.
Чешка Република
Препоръчвам
Плюсове:
приятен материал
приляга перфектно
прецизна изработка
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Внимателно избираме продукти, на които може да се разчита
За вас и за околната среда
Възможност за връщане до 30 дни
100 % продукти на склад