Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Нов продукт
553 Артикул бр.
Предупреждение: последен брой в наличност!
Дата на наличност:
| NEDETO | ||
| МЪЖКИ БОКСЕРКИ/СЛИПОВЕ | ||
| РАЗМЕР | ОБИКОЛКА НА ТАЛИЯТА (CM) | НЕНАТЕГНАТО СЪСТОЯНИЕ (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-74 | 32,5 |
| M | 75-79 | 34,5 |
| L | 80-84 | 36 |
| XL | 85-89 | 38 |
| XXL | 90-94 | 40,5 |
| 3XL | 95-99 | 42,5 |
| 4XL | 100-104 | 44,5 |
| 5XL | 105-109 | 46,5 |
| 6XL | 110-117 | 47,5 |
| 7XL | 118-126 | 49 |
| 8XL | 127-136 | 51 |
| 9XL | 137-146 | 53 |
| 10XL | 147-156 | 56 |
✅ 11,90 € за брой |
|
✅ безплатна доставкадоставка от 0 |
✅ доставка на следващия ден |
✅ 30 дни за безплатно връщане |
✅ 99 % доволни клиенти |
✅ над 150 000 продукта в наличност и на страхотни цени |
|
✅ прозрачна цена Най-ниската цена за последните 30 дни е 59,46 € Отстъпките се изчисляват от оригиналната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да не пропуснете нито една отстъпка? Абонирайте се за бюлетина в края на страницата. |

| Модел/ка | висок 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук |
| Състав | 95 % памук, 5 % еластан |
| Гума | тъкана |
| Крачоли | по-дълго |
| Пране | 40°C |
| Гладене | да |
| Сушилня | не |
| Вносител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473130679 |
| Модел/ка | висок 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук |
| Състав | 95 % памук, 5 % еластан |
| Гума | тъкана |
| Крачоли | по-дълго |
| Пране | 40°C |
| Гладене | да |
| Сушилня | не |
| Вносител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473130679 |
1 426 хора купиха
Чуждоезиковите рецензии са преведени с помощта на преводач DeepL.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Най-полезни
Най-нови
Най-стари
Чешка Република
боксерки Nedeto
Бях много изненадана да разбера, че дори за нас с по-голямо тегло мога да си купя толкова прилични боксерки. Качество TOP
Чешка Република
5PACK мъжки боксерки Nedeto oversize
Супер
Чешка Република
боксерки Nedeto
Много съм доволен от качеството.
Словакия
Мъжки боксерки Nedeto (5NBX001)
Голямо удовлетворение отличен материал
Словакия
5PACK мъжки боксерки Nedeto oversize black
Добре прилягащи боксерки
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Внимателно избираме продукти, на които може да се разчита
За вас и за околната среда
Възможност за връщане до 30 дни
100 % продукти на склад