Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Нов продукт
1645 Артикул бр.
Предупреждение: последен брой в наличност!
Дата на наличност:
| NEDETO - МЪЖЕ | ||
| МЪЖКИ БОКСЕРКИ/СЛИПОВЕ | ||
| РАЗМЕР | ОБИКОЛКА НА ТАЛИЯТА (CM) | НЕРАЗТЕГНАТО СЪСТОЯНИЕ (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-77 | 34 |
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
| 6XL | 131-137 | 50 |
| 7XL | 138-144 | 52 |
| 8XL | 145-150 | 54 |
| 9XL | 151-156 | 56 |
| 10XL | 157-163 | 58 |
✅ 9,35 € за брой |
|
✅ безплатна доставкадоставка от 0 |
✅ доставка на следващия ден |
✅ 30 дни за безплатно връщане |
✅ 99 % доволни клиенти |
✅ над 150 000 продукта в наличност и на страхотни цени |
|
✅ прозрачна цена Най-ниската цена за последните 30 дни е 65,41 € Отстъпките се изчисляват от оригиналната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да не пропуснете нито една отстъпка? Абонирайте се за бюлетина в края на страницата. |

| Модел/ка | висок 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук |
| Състав | 95 % памук, 5 % еластан |
| Гума | тъкана |
| Крачоли | по-дълго |
| Пране | 30°C |
| Гладене | да |
| Сушилня | не |
| Вносител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473205407 |
| Модел/ка | висок 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук |
| Състав | 95 % памук, 5 % еластан |
| Гума | тъкана |
| Крачоли | по-дълго |
| Пране | 30°C |
| Гладене | да |
| Сушилня | не |
| Вносител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473205407 |
5 372 хора купиха
Чуждоезиковите рецензии са преведени с помощта на преводач DeepL.
| 5 |
|
17x |
| 4 |
|
4x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Най-полезни
Най-нови
Най-стари
Чешка Република
Pro:
Супер цена
пасва чудесно, макар че ще видим след няколко измивания
дишащи, не се потя в тях
удобни, чанта като в рая
Чешка Република
Pro:
Размерът съответства на таблицата, качеството ще бъде проверено само от времето, след 1 носене не може да бъде оценено
Чешка Република
7PACK мъжки боксерки Nedeto черни
Най-високо качество
Чешка Република
Но потребителят е с добро качество, размерът отговаря на...
Чешка Република
например: за разлика от статичните, те могат да се перат при 40 градуса.
Това би трябвало да е даденост за бельото !!!!
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Внимателно избираме продукти, на които може да се разчита
За вас и за околната среда
Възможност за връщане до 30 дни
100 % продукти на склад