Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Нов продукт
75 Артикул бр.
Предупреждение: последен брой в наличност!
Дата на наличност:
| STYX - МЪЖЕ | ||
| ШИРОКИ БОКСЕРКИ | ||
| РАЗМЕР | ОБИКОЛКА НА ТАЛИЯТА (CM) | НЕРАЗТЕГНАТО СЪСТОЯНИЕ (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
✅ 16,52 € за брой |
|
✅ безплатна доставкадоставка от 4,50 € |
✅ доставка на следващия ден |
✅ 30 дни за безплатно връщане |
✅ 99 % доволни клиенти |
✅ над 150 000 продукта в наличност и на страхотни цени |
✅ безплатна доставка от 55,00 € |
|
✅ прозрачна цена Най-ниската цена за последните 30 дни е 49,55 € Отстъпките се изчисляват от оригиналната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да не пропуснете нито една отстъпка? Абонирайте се за бюлетина в края на страницата. |

| Модел/ка | висок 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | полиестер |
| Състав | 100 % полиестер |
| Гума | класическа |
| Пране | 30°C |
| Гладене | да |
| Сушилня | не |
| Произведено в ЧР | да |
| Вносител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473225269 |
| Модел/ка | висок 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | полиестер |
| Състав | 100 % полиестер |
| Гума | класическа |
| Пране | 30°C |
| Гладене | да |
| Сушилня | не |
| Произведено в ЧР | да |
| Вносител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473225269 |
331 хора купиха
Чуждоезиковите рецензии са преведени с помощта на преводач DeepL.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Най-полезни
Най-нови
Най-стари
Германия
Топ
Страхотни къси панталони, за съжаление, те са доста големи
Чешка Република
Къси панталони
Обожавам сатенените къси панталони от STYX! Мога само да препоръчам.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Внимателно избираме продукти, на които може да се разчита
За вас и за околната среда
Възможност за връщане до 30 дни
100 % продукти на склад