Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Нов продукт
115 Артикул бр.
Предупреждение: последен брой в наличност!
Дата на наличност:
| PIETRO FILIPI - МЪЖЕ | ||
| МЪЖКИ БОКСЕРКИ/СЛИПОВЕ | ||
| РАЗМЕР | ОБИКОЛКА НА ТАЛИЯТА (CM) | НЕРАЗТЕГНАТО СЪСТОЯНИЕ (CM) |
|---|---|---|
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
✅ 14,86 € за брой |
|
✅ безплатна доставкадоставка от 4,50 € |
✅ доставка на следващия ден |
✅ 30 дни за безплатно връщане |
✅ 99 % доволни клиенти |
✅ над 150 000 продукта в наличност и на страхотни цени |
✅ безплатна доставка от 55,00 € |
|
✅ прозрачна цена Най-ниската цена за последните 30 дни е 29,71 € Отстъпките се изчисляват от оригиналната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да не пропуснете нито една отстъпка? Абонирайте се за бюлетина в края на страницата. |

| Модел/ка | висок 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук |
| Състав | 100 % памук |
| Гума | тъкана |
| Пране | 40°C |
| Гладене | да |
| Сушилня | не |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473253446 |
| Модел/ка | висок 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук |
| Състав | 100 % памук |
| Гума | тъкана |
| Пране | 40°C |
| Гладене | да |
| Сушилня | не |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473253446 |
Внимателно избираме продукти, на които може да се разчита
За вас и за околната среда
Възможност за връщане до 30 дни
100 % продукти на склад